---------------

Біля Львова збудують еко-готель у формі традиційних солом’яних копиць

Біля Львова збудують еко-готель у формі традиційних солом’яних копиць

Біля Львова збудують еко-готель у формі традиційних солом’яних копиць

Давидюк отримував пропозиції з Польщі, Греції, ПАР і з Карибських островів. Але він чекав пропозиції саме від українських забудовників. Тепер з’явився інвестор, готовий побудувати незвичний еко-готель біля Львова. Наразі йде робота над створенням бізнес-моделі комплексу, складається кошторис.

Над проектом готельно–ресторанного комплексу «Три копиці» хлопець працював близько року. Комплекс складатиметься з трьох будівель: одна –двоповерховий ресторан, ще дві – чотириповерхові будівлі під готельні номери. За задумом дизайнера, житлові будівлі мають чотири поверхи. Перший рівень – дерев’яний, три наступні – з очерету, викладеного за голландською технологією.

Та особливо привабливим і незвичним є зовнішній вигляд будівель, які дійсно нагадуватимуть три великі копиці сіна на полі. Як говорить сам автор проекту, на такий дизайн його надихнуло село рідної бабусі на Поліссі, де він міг спостерігати, як місцеві жителі традиційно складають сіно.

Крім того, будівлі будуть зведені без єдиного цвяха. На дерев’яному каркасі буде розташовуватися брус, очерет (з якого зроблять дах і стіни) і глина. У самих будівлях будуть сучасні санвузли, готельні номери, ресторани і панорамні вікна.

 

 

Оставить коментарий

 

 

 

Вы можете использовать эти теги

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>